PinigaiNemiega.com

"Jei neuždirbi pinigų miegodamas, dirbsi visą gyvenimą."

Web modelio darbas internetu

papildomas darbas modelioKas yra web modelio darbas? Tai puikus papildomas darbas tiesiog bendraujant su žmonėmis internetu ir uždirbant tūkstančius eurų. Šis bendravimas dažnai tampa erotinio pobūdžio, nes taip benrdaujant pinigai didesni, tačiau tai visiškai nebūtina.

Savo studentavimo laikais, kai mano kišenėse švilpė vėjai, ir neseniai buvau pradėjęs domėtis internetiniu uždarbiu, netikėtai atradau šį būdą. Žinoma, aš juk vaikinas, todėl neuždirbdavau krūvos pinigų, tačiau retkarčiais valandėlei prisėdęs ir pabendravęs su keliais senukais, užkaldavau kelis šimtus eurų. Aišku merginos šioje veikloje uždirba bent kelis kartus daugiau.

Tiesa, nemanau, kad tai yra geras nuolatinis darbas, tačiau kartais pritrūkus pinigų, visai neblogai papildomai užsidirbti bendraujant - taip atsiras daugiau laiko kurti kitus internetinius pajamų šaltinius. Taip pat, jei nenori, gali net nerodyti savo veido - dirbti su veido kauke - viską nuspręsk pagal save kaip nori dirbti. Ko tau reikia norint dirbti tokį darbą? Tereikia bent minimalių anglų kalbos žinių ir kompiuterio su internetine kamerą, kurią ir taip dauguma nešiojamų kompiuterių turi, bet gali investuoti į geresnią kamerą.
Kokios platformos yra geriausios dirbti web modeliu? Čia pateikiu geriausias platformas ir rekomenduoju pradėti dirbti bent keliose iš jų, taip atsirinti sau geriausias. Taip pat galėsi įsijungti dvi platformas vienu metu ir uždirti dar daugiau per tą patį laiką!

  • Flirt4free web modelio platforma
  • Livejasmin web modelio platforma
  • Chaturbate web modelio platforma
  • Stripchat web modelio platforma