PinigaiNemiega.com

"Jei neuždirbi pinigų miegodamas, dirbsi visą gyvenimą."

Papildomas uždarbis už pervedimą per WordRemit (£25-£66)

papildomas uzdarbis namuoseSiūlau pasinaudoti galimybe gauti nemokamus £25 / £65. (suma kinta kas savaitę, tad vieną savaitę galite gauti £65, o kitą vos £25. Tad jei manote, kad suma per maža - palaukite kitos savaitės)
Pervedimui puikiai tiks Revolut arba Monese UK banko sąskaita.

Viskas labai paprasta:
1. Užsiregistruojate Quidco per šį linką https://www.quidco.com/raf/10145588/ ir gaunate £10 bonusą po pirmojo patvirtinto cashbacko. Užsiregistravus ne per šią nuorodą, negausite nieko.
2. Per Quidco susirandate WorldRemit pasiūlymą, paspaudžiate nuorodą ir padarote bent £50 pervedimą (aš dariau iš Swedbank MasterCard kortelės į Monese GBP sąskaitą). Pervesdami pinigus įveskite kodą FREE arba 3FREE prie Promo Code ir pervedimas nieko nekainuos. Po pervedimo gausite £30 cashback i Quidco. Taip pat galite pervesti £100 ir gauti £55 cashback.

Kai cashbackas patvirtinamas (dažniausiai užtrunka iki savaitės), galėsite persivesti visus £40-65 į savo banko sąskaitą arba PayPal.

Norint, kad viskas sklandžiai pavyktų registruojamės savo vardu, pervedimą darom taip pat iš kortelės kuri priklauso jums. Visi dalykai quidco, kortelė iš kurios pervedat pinigus WorldRemit platformoje, bei Paypal turi būti to pačio asmens tuo pačiu vardu/pavarde. Kitu atveju Quidco gali tiesiog jus užblokuoti.