PinigaiNemiega.com

"Jei neuždirbi pinigų miegodamas, dirbsi visą gyvenimą."

Papildomas uždarbis su Curve (£5)

papildomas darbas namuose curveKas yra Curve?

Trumpai - tai mastercard kortelė, tik skirtumas tas, kad ji neturi savo balanso ir nesuteikia pinigų sąskaitos.
Per jos android ar iOS programėlę prisidedi savo turimas banko korteles (swed, seb, revolut ir kitas) ir atsiskaitant su curve kortele nuskaito pinigus nuo tos kortelės, kurią esi pridėjęs kaip numatytają programėlėje.
Idomu tai, kad po atsiskaitymo turi 14 dienų, per kurias gali apsigalvoti, ir už jau padarytą atsiskaitymą gali užmokėti su kita kortele.

Svarbiausia - viskas nemokama. Kortelę atsiunčia jūsų nurodytu adresu ir po pirmo atsiskaitymo abu gausime 5 svarų premiją, kurią bus galima išleisti parduotuvėje.

REGISTRUOJANTIS BŪTINAI ĮVESKITE KODĄ!

Kodas: DXO556QD

Nuoroda: http://www.curve.app/join#DXO556QD

DAR! Yra lojalumo programa, iš Lietuviškų parduotuvių radau tik LIDL, McDonald's, dar kelias drabužių parduotuves. Jose perkant grįš 1% išleistų pinigų bonuso formatu - curve taškais. Vienas curve taškas = 0,01 pinigo.
Kas gyvena Anglijoje ar kitose užsienio šalyse, gali atrasti daugiau vietų, kur apsiperkant sugrįš pinigai. Parduotuves reikia pasirinkti programėlėje.

Trumpai tariant patogu, jei turi daug banko kortelių, ši kortelė tiesiog visas jas apjungia ir padaro kaip vieną.

Registruojantis nereikia siųsti ID, paso, ar kitų dokumentų. Užtenka pateikti savo vardą pavardę, adresą (kad gautumėt kortelę paštu) bei pridėti bent vieną, bet kokią mokėjimo kortelę (swed, seb, revolut ar kitą)