PinigaiNemiega.com

"Jei neuždirbi pinigų miegodamas, dirbsi visą gyvenimą."

Nemokami pinigai už pervedimą per XendPay (10€)

papildomi nemokami pinigai xendpayXendpay yra greita ir patikima pinigų pervedimo sistema, siūlanti 10 eurų arba svarų premiją (priklausomai nuo pervedamos valiutos) naujiems nariams per pateiktą nuorodą. Patariu rinktis 10 svarų premiją, nes tokiu atveju gausite šiek tiek daugiau, kadangi svaras vis dar vertingesnis už eurą.

Ką jums reikia padaryti norint gauti premiją:

1. Užsiregistruokite Xendpay per šią nuorodą: https://secure.xendpay.com/signup/ur/Z482487

2. Pasitvirtinkite tapatybę Xendpay sistemoje. Tam jums reikės paso/ID arba vairuotojo teisių bei bet kokios ne senesnės nei 3 mėnesių sąskaitos, ant kurios nurodytas jūsų vardas ir namų adresas. Pats tam naudojau PDF sąskaitą iš vienasaskaita.lt

3. Atlikite savo pirmąjį bent 100 GBP pervedimą. Pasirinkite, kad darote pervedimą iš UK į Lietuvą.

Bepildant sumas, apačioje bus lentelė “Transfer Fee” į kurią įrašykite “0”. Tokiu būdu pervedimas bus nemokamas. Apačioje matysite langelį “Discount GBP 10.00” – tai jūsų bonusas, todėl už pervedimą mokėsite tik 90 GBP, o gausite 100 GBP ekvivalentą eurais. Pats mokėjau 97,49 EUR ir gavau 108,23 EUR.

4. 
Po gavėjo informacija įveskite savo asmeninius duomenis bei lietuvišką banko sąskaitą į kurią gausite pinigus. Pervedimą apmokėkite kortele (tam puikiai tinka Revolut, kurią pats ir naudojau).

Pats pervedimas trunka vieną darbo dieną arba kartais net greičiau